Revizyon Rinoplasti’de En Tecrübeli Doktor

Revizyon Rinoplasti’de en tecrübeli doktor arayışı içerisine girdiğinize göre;

Tercih edeceğiniz doktorun, tekrar yeni bir ameliyatı planlaması gerekiyor.  Teknolojinin nimetlerinden faydalanıp en tecrübeli Revizyon Rinoplasti doktoru  araştıran kişilerin; internet arama motorlarında, forum sitelerinde, doktorların birden fazla olduğu alanlarda hasta yorumlarına baktığı bilinmektedir.

Teknolojinin geldiği son noktada doktorların, sosyal medya hesaplarını kontrol ettiği söylenmektedir.

En çok tercih edilen yöntemler arasında referans ile iletişime geçtikleri, hastalarımız tarafından söylenmektedir.

Artık sosyal mecralarda sahte veya ücretli olarak hesaplara yorumlar yapılabiliyor veya yüklenebiliyor.

Bunu göz önüne aldığınızda doktorunuzun muayenesi ardından yapılan simulasyon daha gerçekçi bir sonuç gösterecektir.

Örneğin; Revizyon Rinoplasti için tereddütü olan hastalar, doktorun en yoğun randevu olan zaman dilimlerinde ziyaret edebilir. Ameliyat sonrası kontrole gelen hastaları da birebir olarak görmesi mümkün olabilir.

Doktorunuza Aklınıza Gelen Tüm Soruları Sorun!

Revizyon Rinoplasti operasyonu, estetik ameliyatlar arasında diğer operasyonlara nazaran biraz daha zor olduğu bilinmektedir. Ülkemizde birçok hasta burun yapısından ziyade sağlığı ile ilgili sorun yaşadığını belirtmektedir.

Cerrahi müdahale yapılması gerektiği için farklı operasyonlarda eş zamanlı tek anestezi altında yaptırılabilmektedir.

Burnunuzda oluşabilecek fonksiyonel problemler (nefes alma, burun tıkanıklığı, sinüzit, geniz eti vb), KBB uzmanı tarafından estetik burun operasyonu yapılırken bu sağlık sorunlarından kurtulmanız mümkün olabilmektedir.

Tecrübe;

Doktorunuzun Revizyon Rinoplasti tecrübesi bu konuda sizi aydınlatacak bir karar olacaktır. Ameliyatı gerçekleştirecek doktorunuzun, yılda ortalama kaç ameliyat yaptığını kendisine veya asistanına sorabilirsiniz.

Yurtdışından gelen hastaların Türkiye’yi tercih etme nedenlerinden biri de ülkemizde sağlık sektöründeki fiyatların diğer ülkelere nazaran daha uygun olmasıdır.

Uzman bir Revizyon Rinoplasti doktoru arıyorsanız aynı durum geçerli olacaktır.

Burun Estetiği Ameliyatı tecrübeniz oldukça fazladır ve süreci çok daha yakından bildiğiniz için daha önce çok kez ameliyat olduğunuzu düşünelim.

Bu süreçte sürekli işlem gören bir kemik ve kıkırdak yapısı olduğundan tercihinizi çok dikkatli yapmanız ve doktorunuz ile detaylıca görüşmenizi tavsiye edebiliriz.

Doktorunuzun katıldığı seminerleri, CV’sini, yazdığı makaleleri, sosyal medya hesaplarından ve web ortamından takip edebilir ve ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.